Skip to main content

अनलाइन प्रकृयाको बारेमा विस्तृत जानकारी

नेपाल स्टक एक्स्चेञ्च लि. ले पूर्ण स्वचालित अनलाइन कारोबार प्रणाली मार्फत मिति २०७५।०४।०१ देखि परिक्षण कारोबार शुरु गरे सँगै यस कम्पनीले आफ्ना ग्राहकलाई ग्कभचलबmभ र एबककधयचम दिने कार्य गरीरहेको जानकारी गराईन्छ । ग्राहकलाई सो सम्बन्धी जानकारी गराउने उदेश्यले आगामी एक हप्तासम्म ३ बजे बाट कम्पनिको मुख्य कार्यालय हात्तिसारमा अनलाइन प्रकृयाको बारेमा विस्तृत जानकारी दिन लागीएकोले सम्पूर्ण सम्बन्धित ग्राहकलाई उपस्थित भई जानकारी लिनुहुन अनुरोध गरिन्छ । साथै, कोही ग्राहक कम्पनिमा उपस्थित हुन असमर्थ हुने भएमा कम्पनिमा आफ्नो सम्पर्क नं. टिपाई दिनु अनुरोध गरिन्छ । यहाँलाई यथासक्य चाँडो कम्पनिका प्रतिनिधिले सो सम्बन्धि विस्तृत जानकारीको लागी सम्पर्क गर्ने व्यहोरा अवगत गराईन्छ । 
 

No Comments yet!

Your Email address will not be published.